Hirschmann forrasztós banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, BUELA 30 K SKS
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Hasított banándugó, forrasztós4 mm4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal csavaros csatlakozóval, érintésbiztos.Műszaki adatok: Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó tí...
Termékazonosító: 44155
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 395 Ft/db)
395 Ft
4 mm
4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal csavaros csatlakozóval, érintésbiztos.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó típus: Banándugó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: BUELA 30 K · Max. keresztmetszet, hajlékony: 1.5 mm² · Névleges áram: 16 A · Szigetelés: Részlegesen szigetelt · Szigetelőanyag: PVC · Szín: Piros · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 4 mm · Átmérő: 4 mm · Érintkezőanyag: sárgaréz nikkelezve
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 930727101 |
| Gyártói szám | BUELA 30 K |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø) 4 mm |
| Szín | Piros |
| Átmérő | 4 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 1.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Átmenő ellenállás | 3 MΩ |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | Forrasztós |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Vezeték Ø | 1.5 mm² |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Banándugó |
| Termékazonosító | 44155 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 731013 |
| Súly | 6.2 g |
| Vonalkód | 2050000330193 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.