Hirschmann csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, sárga, BUELA 20 K SKS
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Banándugók, BUELA 20 K4 mmØ 4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal, csavaros csatlakozóval, érintésbiztos. Jellemzők: 4 mm-es hüvelyekhez · Hajlékony és lépésálló burko...
Termékazonosító: 44109
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 445 Ft/db)
445 Ft
4 mm
Ø 4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal, csavaros csatlakozóval, érintésbiztos.
Jellemzők:
4 mm-es hüvelyekhez · Hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal · Csavaros csatlakozóval · Érintésbiztos.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Banándugó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: BUELA 20 K · Hőmérséklettartomány: -25
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 930726103 |
| Gyártói szám | BUELA 20 K |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø) 4 mm |
| Szín | Sárga |
| Átmérő | 4 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 1.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Átmenő ellenállás | 3 mΩ |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | Csavaros |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Vezeték Ø | 1,5 mm² |
| Hőmérséklettartomány | -25 <bis/> +70 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Banándugó |
| Termékazonosító | 44109 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 730939 |
| Súly | 6.5 g |
| Vonalkód | 2050000234781 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.