Csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, Hirschmann 930726101 BUELA 20 K SKS
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, Hirschmann 930726101 BUELA 20 K SKSCsavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, Hirschmann 930726101 BUELA 20 K SKS4 mmØ 4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy...
Termékazonosító: 44087
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 475 Ft/db)
475 Ft
Csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, Hirschmann 930726101 BUELA 20 K SKS
4 mmØ 4 mm-es hüvelyekhez, hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal, csavaros csatlakozóval, érintésbiztos.
Jellemzők:
4 mm-es hüvelyekhez · Hajlékony és lépésálló burkolattal (lágy PVC) és átmenő furattal · Csavaros csatlakozóval · Érintésbiztos.
Műszaki adatok:
Csatlakozó (építőelem): Csavaros csatlakozó · Csatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szín: Piros · Hőmérséklettartomány: -25
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 930726101 |
| Gyártói szám | BUELA 20 K |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø) 4 mm |
| Szín | Piros |
| Átmérő | 4 mm |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 1.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Átmenő ellenállás | 3 mΩ |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | Csavaros |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Vezeték Ø | 1,5 mm² |
| Hőmérséklettartomány | -25 <bis/> +70 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Banándugó |
| Termékazonosító | 44087 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 730912 |
| Súly | 6.55 g |
| Vonalkód | 2050000234712 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.