Hirschmann csavaros banándugó, egyenes, Ø 4 mm, piros, VON 20 SKS
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Banándugók, VON 20/304 mmTeljeskörű érintkezéssel, hajlítható és lépésálló burkolattal, csavaros vezeték csatlakozással 1,5 mm vezeték átmérőig, tartós üzemi áram 16 A, max. átmenő ellenállás: 3 MΩ.Műszaki adatok: C...
Termékazonosító: 43946
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 435 Ft/db)
435 Ft
4 mm
Teljeskörű érintkezéssel, hajlítható és lépésálló burkolattal, csavaros vezeték csatlakozással 1,5 mm vezeték átmérőig, tartós üzemi áram 16 A, max. átmenő ellenállás: 3 MΩ.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Csatlakozó típus: Biztonsági csatlakozó · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: 930046101 · Hőmérséklettartomány: -25
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Gyártói szám | 930046101 |
| Gyártói szám | VON 20 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Piros |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Szigetelés | Részlegesen szigetelt |
| Kivitel | VON 20 |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 1.5 mm² |
| Tű átmérő | 4 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Átmenő ellenállás | 3 mΩ |
| Szigetelőanyag | PVC |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Névleges áram | 16 A |
| Csatlakozó | Csavaros |
| Érintkezőanyag | Sárgaréz nikkelezett |
| Vezeték Ø | max. 1,5 mm² |
| Hőmérséklettartomány | -25 <bis/> +70 °C |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Banándugó |
| Termékazonosító | 43946 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 730661 |
| Súly | 4.52 g |
| Vonalkód | 2050000234200 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.