Mérőhegy, mérőtüske, 4mm-es banándugó aljzattal, piros SKS Hirschmann PRUEF 2
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mérőhegy, piros, PRÜF 2Rugalmas szigetelőhüvelyMerev acél mérőhegy4 mm-es hüvelyes csatlakozódugóMérőhegy rugalmas, lépésálló szigetelő hüvellyel és keskeny nemesacél heggyel a szigetelő- és oxidrétegek kilyukasztására. Termékazonosító: 2153 Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 775 Ft/db)
775 Ft
Rugalmas szigetelőhüvely
Merev acél mérőhegy
4 mm-es hüvelyes csatlakozódugó
Mérőhegy rugalmas, lépésálló szigetelő hüvellyel és keskeny nemesacél heggyel a szigetelő- és oxidrétegek kilyukasztására.
Műszaki adatok:
Anyag (csúcs): Nikkelezett nemesacél · Csatlakozó: Dugaszoló csatlakozó, 4 mm · Csatlakozó típus: Mérőhegy · Csúcs hossza: 7.5 mm · Dugó jellemők: Szigetelt · Hegy Ø: 2 mm · Hüvely Ø: 4 mm · Hőmérséklettartomány: -20
| Szín | Piros |
|---|---|
| Hüvely Ø | 4 mm |
| Hossz | 98 mm |
| Hegy Ø | 2 mm |
| Csúcs hossza | 7.5 mm |
| Anyag (csúcs) | Nikkelezett nemesacél |
| Átmenő ellenállás (max.) | 50 mΩ |
| Névleges áram | 1 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 1 A |
| Átmérő | 12 mm |
| Csatlakozó | Dugaszoló csatlakozó, 4 mm |
| Mérési kategória | CAT I |
| Dugó jellemők | Szigetelt |
| Névleges feszültség | 30 V/AC |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Nyélhossz | 61 mm |
| Hőmérséklettartomány | -20 ... +80 °C |
| Túlfeszültség kategória | CAT II |
| Termék típus | Mérőhegy |
| Termékazonosító | 2153 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 138541 |
| Súly | 6.3 g |
| Vonalkód | 4250260209248 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.