Szigetelt krokodilcsipesz, mérőcsipesz CAT II/300V-ig 4mm-es banándugó aljzattal, fekete SKS Hirschmann AK 2 B
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mérőcsipesz, AK 2B4 mmÉrintésbiztos, törhetetetlen mérőcsipesz. Befogási tartomány max. Ø 9,5 mm. A szorító lapos fele lehetővé teszi a legfinomabb huzalok befogását is.Műszaki adatok: Anyag (csúcs): Nikkelezett sár...
Termékazonosító: 2128
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 290 Ft/db)
1 290 Ft
4 mm
Érintésbiztos, törhetetetlen mérőcsipesz. Befogási tartomány max. Ø 9,5 mm. A szorító lapos fele lehetővé teszi a legfinomabb huzalok befogását is.
Műszaki adatok:
Anyag (csúcs): Nikkelezett sárgaréz · Csatlakozó: Dugaszoló csatlakozó, 4 mm · Csatlakozó típus: Biztonsági krokodilcsipesz · Csipesztartomány Ø: 9.5 mm · Csíptetési tartomány (max.): 9.5 mm · Hüvely Ø: 4 mm · Hőmérséklettartomány: -25 °C...+80 °C · Méret, hossz: 81 mm · Mérési kategória: CAT II 300 V · Névleges feszültség: 300 V · Névleges áram: 25 A · Szín: Fekete · Átmenő ellenállás (max.): 10 mΩ
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Hüvely Ø | 4 mm |
| Hossz | 81 mm |
| Anyag (csúcs) | Nikkelezett sárgaréz |
| Átmenő ellenállás (max.) | 10 mΩ |
| Csatlakozó | Dugaszoló csatlakozó, 4 mm |
| Mérési kategória | CAT II 300 V |
| Gyártói szám | AK 2 B |
| Névleges áram | 25 A |
| Névleges feszültség | 300 V |
| Csíptetési tartomány (max.) | 9.5 mm |
| Csipesztartomány Ø | 9.5 mm |
| Hőmérséklettartomány | -25 °C...+80 °C |
| Termék típus | Biztonsági krokodilcsipesz |
| Termékazonosító | 2128 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 137944 |
| Súly | 13.2 g |
| Vonalkód | 4250260205035 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.