Miniatűr krokodilcsipesz 2mm piros SKS Hirschmann MA 1
Gyártó: SKS Hirschmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Krokodilcsipesz, 2 mm MA 12 mmMinatűr krokodilcsipesz törhetetlen szigeteléssel és nikkelezett sárgaréz kontaktus nyelvvel, 2 mm átmérőjű csatlakozóhüvely és finom huzal felület. Feltűzhető minden 2 mm átmérőjű mérőcsúcsra, a mérőpont...
Termékazonosító: 2122
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 665 Ft/db)
665 Ft
2 mm
Minatűr krokodilcsipesz törhetetlen szigeteléssel és nikkelezett sárgaréz kontaktus nyelvvel, 2 mm átmérőjű csatlakozóhüvely és finom huzal felület. Feltűzhető minden 2 mm átmérőjű mérőcsúcsra, a mérőpontokon való szoros rögzítéssel.
Műszaki adatok:
Csatlakozó: Dugaszoló csatlakozó, 2 mm · Csatlakozó típus: Krokodilcsipesz · Csipesztartomány Ø: 4 mm · Csíptetési tartomány (max.): 4 mm · Hüvely Ø: 2 mm · Hőmérséklettartomány: -25 ... +100 °C · Méret, hossz: 42 mm · Mérési kategória: CAT I · Névleges feszültség: 60 V/DC · Névleges áram: 4 A · Szín: Piros · Átmenő ellenállás (max.): 5 mΩ
| Szín | Piros |
|---|---|
| Hüvely Ø | 2 mm |
| Hossz | 42 mm |
| Anyag (csúcs) | Nikkelezett sárgaréz / bronz |
| Átmenő ellenállás (max.) | 5 mΩ |
| Csatlakozó | Dugaszoló csatlakozó, 2 mm |
| Mérési kategória | CAT I |
| Gyártói szám | MA 1 |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges feszültség | 60 V/DC |
| Csíptetési tartomány (max.) | 4 mm |
| Csipesztartomány Ø | 4 mm |
| Hőmérséklettartomány | -25 ... +100 °C |
| Termék típus | Krokodilcsipesz |
| Termékazonosító | 2122 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SKS Hirschmann |
| Cikkszám | 137642 |
| Súly | 2 g |
| Vonalkód | 4250260205974 |
1 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.