Sinuslive Car-HiFi ANL biztosíték 100 A 1 db
Gyártó: Sinuslive
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sinuslive Car-HiFi ANL biztosíték 100 A 1 db
Termékazonosító: 918509
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 605 Ft/db)
605 Ft
| Biztosíték érték | 100 A |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 42 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 8.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 42 x 12 x 8.5 mm |
| Termék típus | Car-HiFi ANL biztosíték |
| Termékazonosító | 918509 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sinuslive |
| Cikkszám | 379869 |
| Súly | 5 g |
| Kategória | Autó, hobbi és háztartás>Autó és kerékpár>Autó HiFi>Autó HiFi tartozékok>Autó HiFi biztosítékok |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.