Autó HiFi tartozékok | Biztosítékok
Car-HiFi Mini-ANL biztosíték 80 A Sinuslive MANL-80 1 db
Gyártó: Sinuslive
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Car-HiFi Mini-ANL biztosíték 80 A Sinuslive MANL-80 1 db
Termékazonosító: 19330
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 405 Ft/db)
405 Ft
| Biztosíték érték | 80 A |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Hossz | 42 mm |
| Szélesség | 12 mm |
| Magasság | 8.5 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 42 x 12 x 8.5 mm |
| Terhelési áram | 80 A |
| Termék típus | Car-HiFi Mini-ANL biztosíték |
| Termékazonosító | 19330 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sinuslive |
| Cikkszám | 379709 |
| Súly | 5.5 g |
| Vonalkód | 4016631004863 |
Az autó HiFi rendszerének hibátlan működéséhez elengedhetetlenek az megfelelő biztosítékok. A kategóriánkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint a Sinuslive, Conrad és Reflexion termékei. Válasszon a 150 A-tól egészen a 40A-ig terjedő teljesítményű autó hifi biztosítékok között, a Car-HiFi Mini-ANL biztosíték 80 A vagy a MANL-80 modellek is népszerűek. Biztosítsa az audiorendszerének védelmét és élvezze a zene közben a hibátlan hangzást!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.