Sinuslive CX-08 RCA kábel 0.80 m [2x RCA dugó - 2x RCA dugó]
Gyártó: Sinuslive
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sinuslive CX-08 RCA kábel 0.80 m [2x RCA dugó - 2x RCA dugó]
Termékazonosító: 923175
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| A típusú csatlakozók száma | 2 x |
| Csatlakozó típus A | RCA dugó |
| B típusú csatlakozók száma | 2 x |
| Csatlakozó típus B | RCA dugó |
| Kábelhossz | 0.80 m |
| Szín | Fekete |
| Szín | Félig átlátszó |
| Hossz | 0.8 m |
| Termék típus | RCA kábel |
| Termékazonosító | 923175 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sinuslive |
| Cikkszám | 1296011 |
| Súly | 148 g |
| Kategória | Autó, hobbi és háztartás>Autó és kerékpár>Autó HiFi>Autó HiFi tartozékok>Autó HiFi kábel és csatlakozó>Autó HiFi RCA kábel, dugó |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
![Sinuslive CX-08 RCA kábel 0.80 m [2x RCA dugó - 2x RCA dugó]](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0923/270/923175-1_20241211060153.jpg)
![Sinuslive CX-08 RCA kábel 0.80 m [2x RCA dugó - 2x RCA dugó] bélyegkép](https://storage.googleapis.com/storage.inshop.hu/0923/90/923175-1_20241211060153.jpg)
Minden rendben volt! Minőségi áru, korrekt pénzért. Köszönöm! Mundenkinek ajánlom!
koszegi65 –