Csőventilátorok, radiális ventilátorok
SIKU 27934 Cső szellőztető 230 V 298 m³/óra 15 cm
Gyártó: SIKU
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SIKU 27934 Cső szellőztető 230 V 298 m³/óra 15 cm
Termékazonosító: 915696
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Áramfelvét | 130 mA |
| Teljesítmény | 24 W |
| Légáramoltatás | 298 m³/óra |
| Fordulatszám | 2400 fordulat/perc |
| Cső Ø | 15 cm |
| Zajkibocsátás (max.) | 40 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Szállítási teljesítmény | 298 m³/óra |
| Termék típus | Cső szellőztető |
| Termékazonosító | 915696 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SIKU |
| Cikkszám | 560212 |
| Súly | 881 g |
Csőventilátorok és radiális ventilátorok széles választékával segítünk Önnek a párás levegő elleni küzdelemben. A Wallair, Sygonix és SIKU márkák kínálatából kiválaszthatja az igényeinek megfelelő modellt. Csőbe építhető szellőztető ventilátorok, 100 mm-es vagy 125 mm-es átmérőjű cső szellőztetők - megtalálhatja a tökéletes megoldást a lakásában vagy a kertben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.