SIKU 27528 Cső szellőztető 230 V 185 m³/óra 12.5 cm
Gyártó: SIKU
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
SIKU 27528 Cső szellőztető 230 V 185 m³/óra 12.5 cm
Termékazonosító: 915695
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 18 990 Ft/db)
18 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Áramfelvét | 100 mA |
| Teljesítmény | 16 W |
| Légáramoltatás | 185 m³/óra |
| Fordulatszám | 2400 fordulat/perc |
| Cső Ø | 12.5 cm |
| Zajkibocsátás (max.) | 38 dB |
| Védelmi típus | IPX4 |
| Szín | Fehér |
| Szállítási teljesítmény | 185 m³/óra |
| Termék típus | Cső szellőztető |
| Termékazonosító | 915695 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | SIKU |
| Cikkszám | 560211 |
| Súly | 569 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.