Sigel LP795 Nyomtatható névjegykártyák, sima él 85 x 55 mm Magasfehér 100 db Papírformátum: DIN A4
Gyártó: Sigel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sigel LP795 Nyomtatható névjegykártyák, sima él 85 x 55 mm Magasfehér 100 db Papírformátum: DIN A4
Termékazonosító: 915691
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 690 Ft/db)
4 690 Ft
| Tartalom | 100 db |
|---|---|
| Szín | Magasfehér |
| Grammatúra | 225 g/m² |
| Kétoldalt nyomtatható | Nem |
| Kétoldalas nyomtatással/motívummal | Nem |
| Kártya méret | 85 x 55 mm |
| Anyag | Puha karton |
| Sarkok kivitele | sima |
| Jellemzők | Finom karton |
| Papírformátum | DIN A4 |
| Lekerekített sarkokkal | Nem |
| Felületminőség kivitele | matt |
| Csomagolási egység | 10 lap |
| Alkalmas | Tintasugaras nyomtató |
| Alkalmas | Lézernyomtató |
| Alkalmas | Színes lézernyomtatás |
| Alkalmas | Másoló |
| Alkalmas | Színes fénymásolás |
| Alkalmas | Mátrix-/tűs nyomtató |
| Alkalmas | Kézi feliratozás |
| Termék típus | Nyomtatható névjegykártyák, sima él |
| Termékazonosító | 915691 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sigel |
| Cikkszám | 995455 |
| Súly | 245 g |
| Kategória | Számítástechnika és irodatechnika>Irodatechnika>Papírok és tömbök>Papírok>Névjegykártyák |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.