Füzetek, jegyzetfüzetek
Sigel CONCEPTUM® CO111 Jegyzettömb kockás Fekete Lapok száma: 97 DIN A4
Gyártó: Sigel
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sigel CONCEPTUM® CO111 Jegyzettömb kockás Fekete Lapok száma: 97 DIN A4
Termékazonosító: 790127
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Vonalzó kivitel | kockás |
|---|---|
| Lapok száma | 97 |
| Papírformátum | DIN A4 |
| Kötés színe | Fekete |
| Hát színe | Fekete |
| Lapszélesség | 210 mm |
| Lap magasság | 297 mm |
| Lekerekített sarkokkal | Igen |
| Zár típus | Gumipántos lezáró |
| Kötés kivitel | Cérnafűzés |
| Különlegességek | Hardcover |
| Bedugható táskával | Igen |
| Forest Stewardship Council (FSC) | Nem |
| Grammatúra | 80 g/m² |
| Anyag | Papír |
| Kötés anyaga | Műanyaggal bevont |
| Utántölthető | Nem |
| Felület struktúra | Díszítő barázda |
| PEFC | Igen |
| Regiszterrel | Nem |
| Oldalszámozással | Igen |
| Alkalmazás bedugható táskához | Quickpocket |
| Alkalmazás bedugható táskához | Kártyák |
| Alkalmazás bedugható táskához | Névjegykártyák |
| Alkalmazás bedugható táskához | Tolltartó hurok |
| Alkalmazás bedugható táskához | Dokumentumok |
| Termék típus | Jegyzettömb |
| Termékazonosító | 790127 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Sigel |
| Cikkszám | 523896 |
| Súly | 790 g |
| Vonalkód | 4004360901027 |
A megfelelő füzet vagy jegyzetfüzet megtalálása sosem volt ennyire egyszerű! Válogasson Sigel, König & Ebhardt, Oxford, Clairefontaine és Ursus Classic márkák széles választékából. Kockás, üres, vonalas vagy speciális felületű - legyen szó a mindennapi jegyzetelésről vagy kreatív projektekről, nálunk megtalálja a tökéletes füzetet. A különböző méretek és lapozatok közül biztosan kiválaszthatja azt, ami az igényeinek megfelel.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.