Elosztószekrény biztosítékok
Siemens 3NA3820 NH biztosíték Biztosíték méret = 000 50 A 500 V/AC, 250 V/AC 3 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3NA3820 NH biztosíték Biztosíték méret = 000 50 A 500 V/AC, 250 V/AC 3 db
Termékazonosító: 847083
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 590 Ft/db)
4 590 Ft
| Tartalom | 3 db |
|---|---|
| Névleges áram | 50 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 50 A |
| Blade length | 78 mm |
| Biztosíték méret | 000 |
| Működési osztály | gL |
| Működési osztály | gG |
| Névleges feszültség | 500 V/AC |
| Névleges feszültség | 250 V/AC |
| Üzemi osztály | gG |
| Méret | 000 |
| Termék típus | NH biztosíték |
| Termékazonosító | 847083 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 629390 |
| Súly | 382 g |
| Vonalkód | 4001869057101 |
Elosztószekrény biztosítékokkal garantálhatja az elektromos berendezések és hálózatok biztonságát. Kínálatunkban megtalálja a népszerű márkák, mint a Siemens, Schneider Electric, Chint, Mersen és Eaton termékeit. Válogasson FI védőkapcsolók, NH biztosítékok és más típusú biztosítékok közül, hogy megfeleljen az egyedi igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.