Neozed biztosítékok
Siemens 5SE2363 Neozed biztosíték Biztosíték méret = D02 63 A 400 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SE2363 Neozed biztosíték Biztosíték méret = D02 63 A 400 V
Termékazonosító: 847078
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 090 Ft/db)
4 090 Ft
| Névleges áram | 63 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 63 A |
| Tartalom | 10 db |
| Szín | Fehér |
| Biztosíték méret | D02 |
| Működési osztály | gL |
| Működési osztály | gG |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Kikapcsolás | 50 kA |
| Üzemi osztály | gL / gG |
| Névleges feszültség | 400 V/AC/250 V/DC |
| Méret | D02 |
| Termék típus | Neozed biztosíték |
| Termékazonosító | 847078 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 629371 |
| Súly | 149 g |
| Vonalkód | 4001869006017 |
A Neozed biztosítékok kategóriánkban megtalálod az elengedhetetlen elektromos biztonságot garantáló Siemens termékeket. Biztosíték foglalatok és biztosítékok széles választéka D01 és D02 méretben, 6-tól 63 Amperig terjedő áramerősséggel várja a villanyszerelőket. Válassz a megbízható Neozed biztosítékokból és védd meg berendezéseiteket esetleges túlterhelés ellen!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.