Siemens 5SE2306 Neozed biztosíték Biztosíték méret = D01 6 A 400 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SE2306 Neozed biztosíték Biztosíték méret = D01 6 A 400 VNEOZED biztosítóbetét, D01, 6 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 VNEOZED biztosítóbetét, D01, 6 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V, ónozott érintkezősapkákkal.E...
Termékazonosító: 847071
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 190 Ft/db)
3 190 Ft
NEOZED biztosítóbetét, D01, 6 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V
NEOZED biztosítóbetét, D01, 6 A, gG, Un AC: 400 V, Un DC: 250 V, ónozott érintkezősapkákkal.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Biztosíték méret: D01 · Kikapcsolás: 50 kA · Méret: D01 · Működési osztály: gL,gG · Névleges feszültség: 400 V · Névleges áram: 6 A · További műszaki adatok: Súly: 8 g Környezeti hőmérséklet: -5 ° C-40 ° C
Package contents:
10 db
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Névleges áram | 6 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 6 A |
| Tartalom | 10 db |
| Biztosíték méret | D01 |
| Működési osztály | gL |
| Működési osztály | gG |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Kikapcsolás | 50 kA |
| Üzemi osztály | gL / gG |
| Névleges feszültség | 400 V/AC/250 V/DC |
| Méret | D01 |
| Termék típus | Neozed biztosíték |
| Termékazonosító | 847071 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 629362 |
| Súly | 64 g |
| Vonalkód | 4001869005942 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.