Neozed biztosítékok
Siemens 5SH4317 Csavaros sapka Biztosíték méret = D01 16 A 400 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SH4317 Csavaros sapka Biztosíték méret = D01 16 A 400 V
Termékazonosító: 847066
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 605 Ft/db)
605 Ft
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Alkalmas | D01 |
| Biztosíték méret | D01 |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Típus | D01 csavaros kerámia ceruza tesztnyílással |
| Méret | D01 |
| Termék típus | Csavaros sapka |
| Termékazonosító | 847066 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 629309 |
| Súly | 16.2 g |
| Vonalkód | 4001869157641 |
A Neozed biztosítékok kategóriánkban megtalálod az elengedhetetlen elektromos biztonságot garantáló Siemens termékeket. Biztosíték foglalatok és biztosítékok széles választéka D01 és D02 méretben, 6-tól 63 Amperig terjedő áramerősséggel várja a villanyszerelőket. Válassz a megbízható Neozed biztosítékokból és védd meg berendezéseiteket esetleges túlterhelés ellen!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.