Neozed biztosítékok
Siemens 5SH4316 Csavaros sapka Biztosíték méret = D01 16 A 400 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SH4316 Csavaros sapka Biztosíték méret = D01 16 A 400 V
Termékazonosító: 847064
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
| Névleges áram | 16 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fehér |
| Biztosíték méret | D01 |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Típus | D01 csavaros kupakos kerámia tesztblokk nélkül, lezárható |
| Méret | D01 |
| Termék típus | Csavaros sapka |
| Termékazonosító | 847064 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 629306 |
| Súly | 16 g |
| Vonalkód | 2050002368095 |
A Neozed biztosítékok kategóriánkban megtalálod az elengedhetetlen elektromos biztonságot garantáló Siemens termékeket. Biztosíték foglalatok és biztosítékok széles választéka D01 és D02 méretben, 6-tól 63 Amperig terjedő áramerősséggel várja a villanyszerelőket. Válassz a megbízható Neozed biztosítékokból és védd meg berendezéseiteket esetleges túlterhelés ellen!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.