Elosztószekrény biztosítékok
Siemens 5SJ61166KS 5SJ6116-6KS Vezeték védőkapcsoló 1 pólusú 16 A
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SJ61166KS 5SJ6116-6KS Vezeték védőkapcsoló 1 pólusú 16 A
Termékazonosító: 847060
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 290 Ft/db)
3 290 Ft
| Névleges feszültség | 230/400 V |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
| Névleges áram | 16 A |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 18 x 90 x 70 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Mélység | 70 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Pólusszám | 1 |
| Típus | 1 pólusú B 16 A |
| Kioldási karakterisztika | B/6 kA |
| Üzemi feszültség | 230/400 V/AC |
| Termék típus | Vezeték védőkapcsoló |
| Termékazonosító | 847060 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 628006 |
| Súly | 126 g |
| Vonalkód | 4001869316031 |
Elosztószekrény biztosítékokkal garantálhatja az elektromos berendezések és hálózatok biztonságát. Kínálatunkban megtalálja a népszerű márkák, mint a Siemens, Schneider Electric, Chint, Mersen és Eaton termékeit. Válogasson FI védőkapcsolók, NH biztosítékok és más típusú biztosítékok közül, hogy megfeleljen az egyedi igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.