FI/LS kapcsolók
Siemens 5SU1356-7KK20 FI védőkapcsoló 1 pólusú 20 A 0.03 A 230 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 5SU1356-7KK20 FI védőkapcsoló 1 pólusú 20 A 0.03 A 230 V
Termékazonosító: 847041
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 25 990 Ft/db)
25 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 36 x 90 x 70 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 20 A |
| Mélység | 70 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 36 mm |
| Bemérési differenciál áram | 0.03 A |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Kikapcsolás | 6 |
| Pólusszám | 2 |
| Típus | C 20 A 0,03 |
| Kioldási karakterisztika | C |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Termék típus | FI védőkapcsoló |
| Termékazonosító | 847041 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 612750 |
| Súly | 286 g |
| Vonalkód | 4001869306841 |
A biztonságos villamos berendezések alapja az FI/LS kapcsoló használata. Ez a kategória kínálatában megtalálható Doepke, Siemens, Schneider Electric, Chint és Eaton márkák termékeivel garantáltan megtalálja azt, amire szüksége van. A 1-2 pólusú, 16 vagy 40 amper kapacitású FI védőkapcsolókat a legkülönbözőbb igényekhez ajánljuk: építőipari projektekhez, ipari berendezésekhez és otthoni felhasználáshoz egyaránt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.