Siemens 5SH5035 Neozed betét Biztosíték méret = D02 35 A
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Neozed betét Biztosíték méret = D02 35 A 50 darabEz a szöveg gépi fordítással készült. Siemens 5SH5035Neozed Passeinsatz D02 / 35 ANEOZED adapter sleeve D02 35 A NEOZED and DIAZED fuse systems with wide range of accessories. A...
Termékazonosító: 846546
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 790 Ft/db)
8 790 Ft
Ez a szöveg gépi fordítással készült. Siemens 5SH5035
Neozed Passeinsatz D02 / 35 A
NEOZED adapter sleeve D02 35 A NEOZED and DIAZED fuse systems with wide range of accessories. As an important component of the SENTRON protective components for electronic installations, the NEOZED and DIAZED fuse system from Siemens provides effective protection for personnel, equipment and plants with reliable shutdown in the event of an overload or short circuit. It is primarily used in distribution technology and industrial switchboards. The system is easy to use and is also approved for domestic installation. Key features of the Siemens NEOZED and DIAZED fuse systems: 1. Harmonized range of products and accessories. 2. Fuse links from 2 A to 100 A in various operating classes. 3. Base versions with classic screw base connections. 4. Proven quality since 1906. www.siemens.com/fuses. Siemens offers a comprehensive portfolio of protection, switching, measuring and monitoring devices, distribution boards as well as switches and sockets for safe and efficient electrical infrastructure in buildings and industry.
Műszaki adatok:
Biztosíték méret: D02 · Méret: D02 · Névleges áram: 35 A · RoHS konform: Igen · Szín: Fekete · Tartalom: 50 db · Termék típus: Neozed betét · További műszaki adatok: Súly: 3 g
Szállítás tartalma:
50 darab
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
| Névleges áram | 35 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 35 A |
| Tartalom | 50 db |
| Szín | Fekete |
| Alkalmas | 35 A |
| Biztosíték méret | D02 |
| Méret | D02 |
| Termék típus | Neozed betét |
| Termékazonosító | 846546 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 556684 |
| Súly | 44.8 g |
| Vonalkód | 4001869024431 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.