Siemens SITOP PSU300S 24 V/40 A Kalapsínes tápegység 24 V/DC 40 A 960 W Kimenetek száma:1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SITOP PSU300S 24 V/40 A Kalapsínes tápegység 24 V/DC 40 A 960 W Kimenetek száma:1 x Tartalom, tartalmi egységek rendelésenként 1 db
Termékazonosító: 846451
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 185 990 Ft/db)
185 990 Ft
| Típus | Kapcsolóüzemű tápegység |
|---|---|
| Bemeneti feszültség | 340 - 550V / 3AC |
| Kimeneti áram (max.) | 40 A |
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 40 A |
| Fázisok | 3 |
| Kimenetek száma | 1 x |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 150 x 145 x 150 mm |
| Súly | 3.7 kg |
| Mélység | 150 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 150 mm |
| Csatlakozó | Csavaros kapocs |
| Gyártói szám | 6EP1437-2BA20 |
| Gyártói szám | SITOP PSU300S 24 V/40 A |
| Bemeneti feszültség (névleges) | 400 V/AC |
| Bemeneti feszültség (max.) | 550 V/AC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 340 V/AC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 28 V/DC |
| Kimeneti feszültség (min.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Teljesítmény | 960 W |
| Csatlakozók | Csavaros szorítók |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 40 A |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Kalapsínes tápegység |
| Termékazonosító | 846451 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 513398 |
| Súly | 4.062 kg |
| Vonalkód | 4025515151395 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.