Siemens SITOP AKKUMODUL 24V/1.2 AH Energiatároló
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SITOP AKKUMODUL 24V/1.2 AH Energiatároló Akkumulátor modul a SITOP DC UPS-hez - 2,5 A / 1,2 AhIntegrált akkumulátorkezelésLED jelzésekEz a szöveg gépi fordítással készült.Equipment: Karbantartást...
Termékazonosító: 846437
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 69 990 Ft/db)
69 990 Ft
Akkumulátor modul a SITOP DC UPS-hez - 2,5 A / 1,2 Ah
Integrált akkumulátorkezelés
LED jelzések
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Karbantartást nem igénylő ólomgél akkumulátor
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Akkukapacitás: 1.2 Ah · Bemeneti feszültség: 24 V/DC · Bemeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Csatlakozók: Csavaros csatlakozó · Kimeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Kimeneti áram: 2,5 A A · Méret, magasság: 116 mm · Méret, mélység: 108 mm · Méret, szélesség: 98 mm · Áthidalási idő teljes terhelésnél: 60 s
| Akkukapacitás | 1.2 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 98 x 116 x 108 mm |
| Mélység | 108 mm |
| Magasság | 116 mm |
| Szélesség | 98 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 60 mp |
| Csatlakozók | Nincs |
| Gyártói szám | SITOP AKKUMODUL 24V/1.2 AH |
| Bemeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Csatlakozók | Csavaros csatlakozó |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 2,5 A A |
| Áram (max.) | 2.5 A |
| Áthidalási idő (max.) | 1 perc |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Termék típus | Energiatároló |
| Termékazonosító | 846437 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 513082 |
| Súly | 1.713 kg |
| Vonalkód | 4025515151258 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.