Szünetmentes tápegységek
Siemens SITOP DC-UPS MODUL 40A DC 24V Ipari megszakításmentes tápegység berendezés
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SITOP DC-UPS MODUL 40A DC 24V Ipari megszakításmentes tápegység berendezés
Termékazonosító: 846436
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 175 990 Ft/db)
175 990 Ft
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 178 x 145 x 125 mm |
|---|---|
| Mélység | 125 mm |
| Magasság | 145 mm |
| Szélesség | 178 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 120 mp |
| Csatlakozók | Nincs |
| Gyártói szám | SITOP DC-UPS MODUL 40A DC 24V |
| Bemeneti feszültség (max.) | 29 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 22 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Csatlakozók | Csavaros csatlakozó |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 40 A |
| Áram (max.) | 40 A |
| Áthidalási idő (max.) | 2 perc (2 x 7 Ah) |
| Bemeneti feszültség | 22-29 V/DC |
| Termék típus | Ipari megszakításmentes tápegység berendezés |
| Termékazonosító | 846436 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 513080 |
| Súly | 1.09 kg |
| Vonalkód | 4025515151227 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.