Távkarbantartás
Siemens LOGO! CSM 12/24 Ipari Ethernet switch 100 MBit/s
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens LOGO! CSM 12/24 Ipari Ethernet switch 100 MBit/s
Termékazonosító: 845910
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 78 990 Ft/db)
78 990 Ft
| Átviteli ráta | 100 MBit/s |
|---|---|
| Súly | 150 g |
| Szélesség | 71.5 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 58.2 mm |
| Gyártói szám | LOGO! CSM 12/24 |
| Szín | Szürke |
| Védelmi típus | IP20 |
| Alap funkcionalitás | Unmanaged Switch |
| LAN átviteli sebesség | 10 MBit/s |
| LAN átviteli sebesség | 100 MBit/s |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Ethernet portok | 4 |
| LWL portok száma | 0 |
| Port típus | 10/100 Mbps RJ45 |
| Áramfelvét | 150 mA |
| Max. környezeti hőmérséklet | +55 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Ipari Ethernet switch |
| Termékazonosító | 845910 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197983 |
| Súly | 182 g |
| Vonalkód | 4047622174074 |
A távkartbantartás kategóriánkban megtalálhatók azok az eszközök és modulok, amelyek segítségével távolról vezérelhetők és monitorozhatók az ipari rendszerek. Ixxat, Wachendorff, EWON, Anybus és Siemens márkák termékei között megtalálhatóak GSM antennák, CAN-USB csatlakozó átalakítók, ipari Ethernet switch-ek és SCALANCE XB005 típusú eszközök, amelyek a távoli karbantartás hatékony megoldásait kínálják.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.