Siemens 3RW3016-1BB14 3RW30161BB14 Lágyindító Motorteljesítmény 400 V-nál 4.0 kW Motorteljesítmény 230 V-nál 2.2 kW 400 V/AC Névleges áram 9 A
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3RW3016-1BB14 3RW30161BB14 Lágyindító Motorteljesítmény 400 V-nál 4.0 kW Motorteljesítmény 230 V-nál 2.2 kW 400 V/AC Névleges áram 9 A
Termékazonosító: 845906
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 125 990 Ft/db)
125 990 Ft
| Üzemi feszültség | 110 - 230 V/AC |
|---|---|
| Hatékonysági fázisok | 2 |
| Gyártói szám | 3RW30161BB14 |
| Névleges áram | 9 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 9 A |
| Gyártói szám | 3RW3016-1BB14 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 93 x 45 x 97.5 mm |
| Magasság | 97.5 mm |
| Hossz | 93 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Névleges feszültség | 400 V/AC |
| Motorteljesítmény 230 V-nál | 2.2 kW |
| Motorteljesítmény 400 V-nál | 4.0 kW |
| ECl@ss System Name | 27-37-09-07 |
| ECl@ss System Name | ECLASS-9.1 |
| ETIM FeatureGroupID | EC000640 |
| ETIM System Name | ETIM-7.0 |
| Termék típus | Lágyindító |
| Termékazonosító | 845906 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197812 |
| Súly | 457 g |
| Vonalkód | 4011209719620 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.