Siemens CM 1241 6ES7241-1AH32-0XB0 SPS kommunikációs modul 28.8 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens CM 1241 6ES72411AH320XB0 SPS kommunikációs modul 28.8 VCM 1241 kommunikációs modulKommunikációs modulok soros adatcserére pont-pont kapcsolaton keresztül, 2 változatban az RS232 és RS485 átviteli fizika számára.Ez a sz...
Termékazonosító: 845901
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 89 990 Ft/db)
89 990 Ft
CM 1241 kommunikációs modul
Kommunikációs modulok soros adatcserére pont-pont kapcsolaton keresztül, 2 változatban az RS232 és RS485 átviteli fizika számára.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Kivitel (általános): RS232 · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 30 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, CM 1241 kommunikációs modul, RS-232, 9-pol.
Sub-D (toll), támogatja a Freeport-ot
Súly: 150 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 28.8 V · Üzemi feszültség (min.): 20.4 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | CM 1241 |
| Gyártói szám | 6ES7241-1AH32-0XB0 |
| Kivitel | RS232 |
| Üzemi feszültség (min.) | 20.4 V |
| Üzemi feszültség | 20.4 - 28.8 V |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V |
| Üzemi feszültség | 28.8 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 30 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS kommunikációs modul |
| Termékazonosító | 845901 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197774 |
| Súly | 161 g |
| Vonalkód | 6940408100374 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.