Siemens SM 1232 6ES7232-4HB32-0XB0 SPS analóg kimeneti modul 24 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SM 1232 6ES72324HB320XB0 SPS analóg kimeneti modul 24 VAnalóg kimenet SM 1232Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erősítők nélkül és még összetettebb automatizálási fel...
Termékazonosító: 845895
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 162 990 Ft/db)
162 990 Ft
Analóg kimenet SM 1232
Rendkívül rövid átalakítási idő az analóg érzékelők és a működtetők csatlakoztatásához további erősítők nélkül és még összetettebb automatizálási feladatok megoldásához.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg kimenetek száma (max.): 2 · Kivitel (általános): 2 AO, felbontás 14 bit · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 24 V · Méret, hossz: 75 mm · Méret, magasság: 100 mm · Méret, szélesség: 45 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, analóg kimenet, SM 1232, 2 AO, +/- 10 V, 14 bit
Felbontás, vagy 0-20mA / 4-20mA, 13 bites felbontás
Súly: 180 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 24 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SM 1232 |
| Gyártói szám | 6ES7232-4HB32-0XB0 |
| Kivitel | 2 AO, felbontás 14 bit |
| Analóg kimenetek száma (max.) | 2 |
| Üzemi feszültség | 24 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Magasság | 100 mm |
| Hossz | 75 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 75 x 45 x 100 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS analóg kimeneti modul |
| Termékazonosító | 845895 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197748 |
| Súly | 153 g |
| Vonalkód | 6940408100428 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.