Siemens Siemens Dig.Industr. 6ES72213BD300XB0 SPS digitális bemenet 24 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens S7-1200 SB 1221 6ES72213BD300XB0 SPS digitális bemenet 24 VSB 1221 digitális bemenetDigitális bemenetek a SIMATIC S7-1200 processzorok integrált I / O kiegészítéseként. Közvetlenül dugaszolható a CPU-n.Ez a szöveg gépi...
Termékazonosító: 845875
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 44 990 Ft/db)
44 990 Ft
SB 1221 digitális bemenet
Digitális bemenetek a SIMATIC S7-1200 processzorok integrált I / O kiegészítéseként. Közvetlenül dugaszolható a CPU-n.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg bemenetek száma (max.): 4 · Kivitel (általános): 4 DE, 24 V DC, 200 kHz · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 24 V · Méret, hossz: 21 mm · Méret, magasság: 62 mm · Méret, szélesség: 38 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, digitális bemenet SB 1221, 4DI, DC 24 V 200 kHz, csak olvasható
Súly: 35 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 24 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | S7-1200 SB 1221 |
| Gyártói szám | 6ES7221-3BD30-0XB0 |
| Kivitel | 4 DE, 24 V DC, 200 kHz |
| Analóg bemenetek száma (max.) | 4 |
| Üzemi feszültség | 24 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Termék típus | SPS digitális bemenet |
| Termékazonosító | 845875 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 197489 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 6940408100787 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.