Siemens SIMATIC S7 rendszertartozékok
Siemens CB 1241 6ES7241-1CH30-1XB0 SPS bővítő egység
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens CB 1241 6ES7241-1CH30-1XB0 SPS bővítő egység
Termékazonosító: 845719
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 55 990 Ft/db)
55 990 Ft
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | CB 1241 |
| Gyártói szám | 6ES7241-1CH30-1XB0 |
| Kivitel | RS485, sorkapocs Freeport |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Mélység | 21 mm |
| Termék típus | SPS bővítő egység |
| Termékazonosító | 845719 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 196898 |
| Súly | 34 g |
| Vonalkód | 6940408100930 |
A Siemens SIMATIC S7 rendszertartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb alkatrészek az automatizálási projektekhez. Siemens SM 1223 digitális be/kimeneti modulok, SB 1231 bővítő egységek és Dig.Industr. kommunikációs modulok széles választéka segít a S7 rendszer optimalizálásában. Keressen meg minket bármilyen kérdése esetén, szakértőink szívesen állnak rendelkezésére.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.