Siemens SB 1231 6ES7231-4HA30-0XB0 SPS analóg bemeneti modul 24 V
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SB 1231 6ES72314HA300XB0 SPS analóg bemeneti modul 24 VSB 1231 analóg bemenetAz SB sorozat jelzőfelületei lehetővé teszik a hőmérsékletmérést a hagyományos ellenállás-hőmérséklet érzékelőkkel nagy pontossággal. Az SB jeltáblát...
Termékazonosító: 845712
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 43 990 Ft/db)
43 990 Ft
SB 1231 analóg bemenet
Az SB sorozat jelzőfelületei lehetővé teszik a hőmérsékletmérést a hagyományos ellenállás-hőmérséklet érzékelőkkel nagy pontossággal. Az SB jeltáblát a SIMATIC S7-1200 processzorokkal lehet használni.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok:
Alkalmas: Siemens SIMATIC S7-1200 · Analóg bemenetek száma (max.): 1 · Kivitel (általános): 1 AU, 12 bites felbontás · Környezeti hőmérséklet (max.): +60 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): -20 °C · Max. üzemi feszültség: 24 V · Méret, hossz: 21 mm · Méret, magasság: 62 mm · Méret, szélesség: 38 mm · További műszaki adatok: SIMATIC S7-1200, analóg bemenet, SB 1231, 1 AI, +/- 10 V DC (12 bit)
Kiadás) vagy 0-20 mA
Súly: 35 g · Védelmi típus: IP20 · Üzemi feszültség: 24 V
| Alkalmas | Siemens SIMATIC S7-1200 |
|---|---|
| Gyártói szám | SB 1231 |
| Gyártói szám | 6ES7231-4HA30-0XB0 |
| Kivitel | 1 AU, 12 bites felbontás |
| Analóg bemenetek száma (max.) | 1 |
| Üzemi feszültség | 24 V (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V |
| Üzemi feszültség | 24 V |
| Magasság | 62 mm |
| Hossz | 21 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Védelmi típus | IP20 |
| Méret | (H x Sz x Ma) 21 x 38 x 62 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Max. környezeti hőmérséklet | +60 °C |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Mélység | 21 mm |
| Termék típus | SPS analóg bemeneti modul |
| Termékazonosító | 845712 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 196860 |
| Súly | 33 g |
| Vonalkód | 6940408100909 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.