Védőkapcsolók
Siemens 3RF2410-1AC45 Félvezető védelem Nullfeszültség kapcsoló 3 záró 10 A 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3RF2410-1AC45 Félvezető védelem Nullfeszültség kapcsoló 3 záró 10 A 1 db
Termékazonosító: 625783
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 88 990 Ft/db)
88 990 Ft
| Gyártói szám | 3RF2410-1AC45 |
|---|---|
| Kapcsolás típus | Nullfeszültség kapcsoló |
| Érintkező típus | 3 záró |
| Vezérlő feszültség (min.) | 4 V/DC |
| Vezérlő feszültség (max.) | 30 V/DC |
| Vezérlő feszültség tartomány | 4 - 30 V/DC |
| Kapcsolási feszültség (min.) | 48 V/AC |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 600 V/AC |
| Terhelési áram | 10 A |
| Csatlakozó | Csavaros kapcsok |
| Védelmi típus | IP20 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Mélység | 104.5 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 45 x 100 x 104.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Félvezető védelem |
| Termékazonosító | 625783 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 185998 |
| Súly | 360 g |
| Vonalkód | 4011209646858 |
Védőkapcsolóinkkal biztosítsa a biztonságot és megbízhatóságot elektromos berendezéseiben. A Finder, Siemens, Cliff, Phoenix Contact és WEG márkák széles választékából válogathat beépíthető biztosítékok közül, amelyek tökéletesen illeszkednek az igényeinek. Visszaállítható biztosítékaink 5A-tól 13A-ig terjedő áramkörökhöz ideális választás, mint például a Cliff FC6605A, FC6613A és FC6630 modellek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.