Akkumulátor modul 10 A 3,2 Ah SITOP DC UPS számára, Siemens 6EP1935-6MD11
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Akkumulátor modul 10 A 3,2 Ah SITOP DC UPS számára, Siemens 6EP1935-6MD11Akkumulátor modul 10 A 3,2 Ah SITOP DC UPS számára, Siemens 6EP1935-6MD11Integrált akkumulátorkezelésLED jelzésekAkkumulátor modul a SITOP DC UPS puf...
Termékazonosító: 844081
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 70 990 Ft/db)
70 990 Ft
Akkumulátor modul 10 A 3,2 Ah SITOP DC UPS számára, Siemens 6EP1935-6MD11
Integrált akkumulátorkezelésLED jelzések
Akkumulátor modul a SITOP DC UPS puffereléséhez. Falra szerelhető tartóval (direkt csavaros csatlakozás).
Jellemzők:
Karbantartást nem igénylő ólomgél akkumulátor.
Műszaki adatok:
Akkukapacitás: 3.2 Ah · Bemeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Bemeneti feszültség tartomány: 24 V/DC · Csatlakozók: Nincs · Kimeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Kimeneti áram: 15 A · Méret, magasság: 151 mm · Méret, mélység: 82 mm · Méret, szélesség: 190 mm · Súly: 3.2 kg · További műszaki adatok: Védettség: IP00 · Áthidalási idő teljes terhelésnél: 40 mp
| Akkukapacitás | 3.2 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 190 x 151 x 82 mm |
| Mélység | 82 mm |
| Magasság | 151 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 40 mp |
| Csatlakozók | Nincs |
| Gyártói szám | SITOP akumulatorski modul 24V/3.2 AH |
| Bemeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Csatlakozók | Húzórugó csatlakozó |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 15 A |
| Áram (max.) | 10 A |
| Áthidalási idő (max.) | 40 mp |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 3.2 kg |
| Termék típus | USV akku modul |
| Termékazonosító | 844081 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 184392 |
| Súly | 3.95 kg |
| Vonalkód | 4025515150480 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.