Szünetmentes tápegységek
Siemens SITOP AKKUMODUL 24V/7 AH USV akku modul
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SITOP AKKUMODUL 24V/7 AH USV akku modul
Termékazonosító: 848463
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 88 990 Ft/db)
88 990 Ft
| Akkukapacitás | 7 Ah |
|---|---|
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 186 x 168 x 121 mm |
| Mélység | 121 mm |
| Magasság | 168 mm |
| Szélesség | 186 mm |
| Áthidalási idő teljes terhelésnél | 120 mp |
| Csatlakozók | Nincs |
| Gyártói szám | SITOP AKKUMODUL 24V/7 AH |
| Bemeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Csatlakozók | Csavaros csatlakozó |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 20 A |
| Áram (max.) | 20 A |
| Áthidalási idő (max.) | 2 perc |
| Bemeneti feszültség | 24 V/DC |
| Súly | 6 kg |
| Termék típus | USV akku modul |
| Termékazonosító | 848463 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 184378 |
| Súly | 6.2 kg |
| Vonalkód | 4025515150497 |
A Siemens, WAGO és PULS márkák által kínált szünetmentes tápegységek (UPS) garantálják a számítógépek és hálózati eszközök folyamatos működését áramszünet esetén. Ezek az energiatároló rendszerek védik a berendezéseket elektromos zavaroktól, biztosítva a kritikus adatok biztonságát és a munkafolyamatok zavartalan folytatását.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.