Siemens 3RV2011-1DA10 Teljesítménykapcsoló 1 db Beállítási tartomány (áram): 2.2 - 3.2 A Kapcsolási feszültség (max.): 690 V/AC (Sz x Ma x Mé) 45 x 97 x 97 mm
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3RV2011-1DA10 Teljesítménykapcsoló 1 db Beállítási tartomány (áram): 2.2 - 3.2 A Kapcsolási feszültség (max.): 690 V/AC ( x x ) 45 x 97 x 97 mm Megszakító, S00, motorvédelem, 10. osztály, A-rel. 2.2-3.2A, N-kimenet. 42AS00 m...
Termékazonosító: 975061
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
Megszakító, S00, motorvédelem, 10. osztály, A-rel. 2.2-3.2A, N-kimenet. 42A
S00 méretű motorvédő megszakító, 10. OSZTÁLYÚ A kioldó 2,2...3,2 A N kioldó 42 A csavaros csatlakozású szabványos kapcsolási teljesítmény SIRIUS 3RV2 motorvédő megszakító a biztonságos leállításhoz rövidzárlat esetén, a terhelés és a rendszer túlterhelés elleni védelméhez, valamint a rendszer biztonságos leválasztásához a hálózatról.
A kompakt és klímaálló kismegszakítók alacsony hőtermelésüknek köszönhetően terhelésleágazásokban, és természetesen IE3/IE4 motorokban való használatra optimalizáltak. A világméretű jóváhagyások (pl. IEC és UL/CSA) és a potenciálisan robbanásveszélyes légkörben való alkalmazások (ATEX vagy IEC Ex) magától értetődőek.
Készülékváltozatok kaphatók motorvédelemre (túlterhelésrelé funkcióval is), rendszervédelemre, indítókombinációk rövidzárlatvédelmére, transzformátorvédelemre, fő- és vészleállító kapcsolóként, valamint IT hálózatokban való használatra. Kaphatók csavaros vagy rugós csatlakozókkal a gyors, karbantartásmentes és rezgésmentes csatlakoztatás érdekében, és opcionálisan beépített segédkapcsolóval is.
A tartozékok átfogó választéka, mint például a segédkapcsolók, segédkioldók, jelzőkapcsolók stb., minden mérethez szabványosított. A különféle tápellátási lehetőségek, mint például a hozzájuk tartozó SIRIUS 3RV29 tápegységrendszer használata jelentősen csökkenti a főáramköri kábelezést.
A 3RV2 megszakítók a bevált 3RV1 sorozatot váltják fel.
Egyszerű, hatékony, mindig naprakész – a SIRIUS moduláris rendszer.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Beállítási tartomány, áram (min.): 2.2 A · Beépítési méret: S00 · Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Hőmérséklet (max.): +60 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Kapcsolási feszültség (max.): 690 V/AC · Méret, magasság: 97 mm · Méret, mélység: 97 mm · Méret, szélesség: 45 mm · Pólusszám: 3 pólusú · Szerelési mód (relé): Kalapsín · További műszaki adatok: Kivitel: motorvédelemhez
A szál végrehajtása: M3
Súly: 347 g
Mechanikai élettartam: 100000
Elektromos élettartam: 100000
Szigetelési feszültség: 690 V
Teljesítmény veszteség: 6 W
Frekvencia: 50/60 Hz · Védelmi típus: IP20 · Áram beállítási tartomány (max.): 3.2 A
| Gyártói szám | 3RV2011-1DA10 |
|---|---|
| Beépítési méret | S00 |
| Beállítási tartomány, áram (min.) | 2.2 A |
| Áram beállítási tartomány (max.) | 3.2 A |
| Beállítási tartomány (áram) | 2.2 - 3.2 A |
| Pólusszám | 3 pólusú |
| Kapcsolási feszültség (max.) | 690 V/AC |
| Szerelés | Kalapsín |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Védelmi típus | IP20 |
| Mélység | 97 mm |
| Szélesség | 45 mm |
| Magasság | 97 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 45 x 97 x 97 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Teljesítménykapcsoló |
| Termékazonosító | 975061 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1431121 |
| Súly | 347 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.