Teljesítmény kapcsolók
Siemens 3RV2901-1A Védőkapcsoló tömb 1 db Kapcsolási feszültség (max.): 400 V/AC (Sz x Ma x Mé) 9.5 x 90 x 70 mm
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3RV2901-1A Védőkapcsoló tömb 1 db Kapcsolási feszültség (max.): 400 V/AC (Sz x Ma x Mé) 9.5 x 90 x 70 mm
Termékazonosító: 975064
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 690 Ft/db)
8 690 Ft
undefinedTechnical specifications:
Content: 1 ST · Max. temperature: +60 °C · Min. temperature: -20 °C · Product net length: 89.4 mm · Product net width: 14.3 mm · Protection type: IP20
Content: 1 ST · Max. temperature: +60 °C · Min. temperature: -20 °C · Product net length: 89.4 mm · Product net width: 14.3 mm · Protection type: IP20
| Gyártói szám | 3RV2901-1A |
|---|---|
| Kapcsolási feszültség (max.) | 400 V/AC |
| Szerelés | Dugaszolható |
| Hőmérséklet (min.) | -20 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +60 °C |
| Védelmi típus | IP20 |
| Mélység | 70 mm |
| Szélesség | 9.5 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 9.5 x 90 x 70 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Termék típus | Védőkapcsoló tömb |
| Termékazonosító | 975064 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1431069 |
| Súly | 44 g |
A teljesítménykapcsolók kulcsfontosságú elemei az automatizálási rendszereknek, biztosítva a biztonságos és hatékony energiaellátást. Kínálatunkban megtalálhatók népszerű márkák, mint a Siemens, Eaton, ABB és Schneider Electric, melyek széles választékot kínálnak különböző teljesítményigényekhez. Válasszon a 3RV2901-1A védőkapcsoló tömbök vagy a 3RV1923-1CA00 teljesítménykapcsolók tartozékok között, és garantálja a megbízható működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.