Siemens 5SL4116-6 Siemens Dig.Industr. Vezeték védőkapcsoló 1 pólusú 16 A 230 V, 400 V
Gyártó: Siemens
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
CB kapcsoló 230 / 400V 10kA 1pólusú B, 16AMiniatűr megszakító 230 / 400V 10kA, 1 pólusú, B, 16AMűszaki adatok: Kioldási karakterisztika: B/10 kA · Méret, magasság: 90 mm · Méret, mélység: 70 mm · Méret, szélesség: 18 mm · N...
Termékazonosító: 547462
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 790 Ft/db)
4 790 Ft
Miniatűr megszakító 230 / 400V 10kA, 1 pólusú, B, 16A
Műszaki adatok:
Kioldási karakterisztika: B/10 kA · Méret, magasság: 90 mm · Méret, mélység: 70 mm · Méret, szélesség: 18 mm · Névleges feszültség: 230 V,400 V · Névleges áram: 16 A · Pólusszám: 1 · Tartalom: 1 db · Termék típus: Vezeték védőkapcsoló
| Névleges áramerősség, kerekítve | 16 A |
|---|---|
| Névleges áram | 16 A |
| Szín | Szürke |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 18 x 90 x 76 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Mélység | 76 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Szélesség | 18 mm |
| Alkalmas | SENTRON |
| Névleges feszültség | 230 V |
| Névleges feszültség | 400 V |
| Pólusszám | 1 |
| Kioldási karakterisztika | B |
| Üzemi feszültség | 440 V |
| Termék típus | Vezeték védőkapcsoló |
| Termékazonosító | 547462 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1419081 |
| Súly | 161 g |
| Vonalkód | 4001869439242 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.