Tartozékok
Siemens 3SU1806-0AA00-0AB1 Üres ház 6 beépítési hely (H x Sz x Ma) 280 x 85 x 64 mm Szürke 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3SU1806-0AA00-0AB1 Üres ház 6 beépítési hely (H x Sz x Ma) 280 x 85 x 64 mm Szürke 1 db
Termékazonosító: 975721
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Jellemzők | 6 beépítési hely |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Beépítési átmérő | 22 mm |
| Hossz | 280 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 64 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 280 x 85 x 64 mm |
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Védelmi típus | IP69/IP69K |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SIRIUS ACT 3SU1806-0AA00-0AB1 |
| Termék típus | Üres ház |
| Termékazonosító | 975721 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1379606 |
| Súly | 606 g |
Az Automatizálás | Működtető- és jelzőkészülékek > Tartozékok kategóriában megtalálhatók az Eaton, Schneider Electric, TRU COMPONENTS, Idec és Bernstein márkák által gyártott kiegészítők. Ezek a termékek segítenek a pneumatikus rendszerek hatékonyabb működésében, biztosítva a megfelelő kapcsolási pontokat, jelzőket és egyéb szükséges alkatrészeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.