Tartozékok
Siemens 3SU1900-0DB70-0AA0 Védősapka (Ø x Ma) 31.6 mm x 25.9 mm Átlátszó 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3SU1900-0DB70-0AA0 Védősapka (Ø x Ma) 31.6 mm x 25.9 mm Átlátszó 1 db
Termékazonosító: 907127
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 590 Ft/db)
2 590 Ft
| Anyag | Műanyag |
|---|---|
| Szín | Átlátszó |
| Magasság | 25.9 mm |
| Átmérő | 31.6 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 31.6 mm x 25.9 mm |
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SIRIUS ACT 3SU1900-0DB70-0AA0 |
| Termék típus | Védősapka |
| Termékazonosító | 907127 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1379555 |
| Súly | 7 g |
Az Automatizálás | Működtető- és jelzőkészülékek > Tartozékok kategóriában megtalálhatók az Eaton, Schneider Electric, TRU COMPONENTS, Idec és Bernstein márkák által gyártott kiegészítők. Ezek a termékek segítenek a pneumatikus rendszerek hatékonyabb működésében, biztosítva a megfelelő kapcsolási pontokat, jelzőket és egyéb szükséges alkatrészeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.