Működtető lámpák, gombok
Siemens 3SU18010NB002AC2 3SU1801-0NB00-2AC2 Gomba alakú kapcsoló házban, védőgallérral Sárga Forgató reteszelés 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3SU18010NB002AC2 3SU1801-0NB00-2AC2 Gomba alakú kapcsoló házban, védőgallérral Sárga Forgató reteszelés 1 db
Termékazonosító: 894633
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 41 990 Ft/db)
41 990 Ft
| Jellemzők | házban |
|---|---|
| Jellemzők | védőgallérral |
| Szín | Sárga |
| Kireteszelés módja | Forgató reteszelés |
| Érintkező típus | 2 nitó |
| Beépítési átmérő | 22 mm |
| Védelmi típus | IP66 |
| Védelmi típus | IP67 |
| Védelmi típus | IP69K |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Kapcsolási feszültség | 500 V |
| Hossz | 85 mm |
| Szélesség | 85 mm |
| Magasság | 112.5 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz x Ma) 85 x 85 x 112.5 mm |
| Gyártói szám | SIRIUS ACT 3SU1801-0NB00-2AC2 |
| Termék típus | Gomba alakú kapcsoló |
| Termékazonosító | 894633 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1379550 |
| Súly | 372 g |
| Vonalkód | 4011209969131 |
Ezen az oldalon megtalálhatja a legelterjedtebb működtető lámpák és gombok széles választékát, melyekkel automatizálni tudja berendezéseit. Renowned márkák, mint az Eaton, Siemens, BACO, Schneider Electric és Schlegel termékeivel garantált minőséget és megbízhatóságot kap. Válasszon kulcsos gombokat, kettős nyomógombokat, választógombokat és más típusú működtető lámpákat műanyag előlapi gyűrűkkel, a kívánt funkcióknak megfelelően.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.