Siemens 3SU1500-0AA10-0AA0 Tartó 3 részes (Sz x Ma) 30 mm x 40 mm Szürke, Fekete 1 db
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 3SU1500-0AA10-0AA0 Tartó 3 részes (Sz x Ma) 30 mm x 40 mm Szürke, Fekete 1 db
Termékazonosító: 550541
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 890 Ft/db)
1 890 Ft
| Jellemzők | 3 részes |
|---|---|
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Szürke |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Méret | (Sz x Ma) 30 mm x 40 mm |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +70 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | SIRIUS ACT 3SU1500-0AA10-0AA0 |
| Termék típus | Tartó |
| Termékazonosító | 550541 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1379523 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 4011209947726 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.