SPS
Siemens 6AV2123-2MB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DC
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 6AV2123-2MB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DC
Termékazonosító: 874538
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 152 990 Ft/db)
1 152 990 Ft
| Felbontás | 1280x800 pixel |
|---|---|
| Védelmi típus | IP65 (előlapi)/IP20 (hátlapi) |
| Gyártói szám | SIMATIC HMI KTP1200 BASIC |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Max. környezeti hőmérséklet | 50 °C |
| Gyártói szám | 6AV2123-2MB03-0AX0 |
| Certifikáció | CE jelölés, KC jóváhagyás, cULus, RCM. |
| Méret | (H x Sz) 245 mm x 330 mm |
| Hossz | 245 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Kijelző | Igen |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Valódi idő | Igen |
| Termék típus | SPS szövegkijelző |
| Termékazonosító | 874538 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1359106 |
| Súly | 2.122 kg |
| Vonalkód | 4034106029241 |
Az SPS (Szilícium-alapú vezérlőrendszer) kategóriánkban megtalálhatók a legkiválóbb márkák, mint a Siemens, Crouzet és Kunbus termékei. A kínálatunkban bővítő egységek, például a Siemens LOGO! Contact 230 SPS bővítő egység 230 V/AC vagy a Siemens LOGO! DM8 12/24R 0BA2 6ED1055-1MB00-0BA2 24 V/DC segítenek automatizálni és egyszerűsíteni az elektromos rendszereket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.












Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.