Siemens 6AV2123-2JB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DC
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 6AV2123-2JB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DCSIMATIC HMI KTP900 Alapszín PNSIMATIC HMI, KTP900 Basic, Basic Panel, Key/touch operation, 9 TFT display, 65536 colors, PROFINET interface, configurable from WinCC Basic V13/ STEP 7...
Termékazonosító: 874536
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 791 990 Ft/db)
791 990 Ft
SIMATIC HMI KTP900 Alapszín PN
SIMATIC HMI, KTP900 Basic, Basic Panel, Key/touch operation, 9 TFT display, 65536 colors, PROFINET interface, configurable from WinCC Basic V13/ STEP 7 Basic V13, contains open-source software, which is provided free of charge see enclosed CD Basic Panels are perfect for the cost-effective implementation of simple visualization tasks at machine level. Their basic features and functionality as well as an especially attractive price make them perfect entry-level devices.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
A WinCC Basic V13 / Step7 Basic V13-hoz konfigurálható billentyűzet / érintéses működés, 9 "-os TFT kijelző, 65536 szín, Profinet interfész, nyílt forráskódú szoftvert tartalmaz, amely ingyenes, lásd a mellékelt CD-t.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Felbontás: 800x480 Pixel · Kijelző: Igen · Kivitel: TFT szélesvásznú kijelző, LED háttérvilágítás · Környezeti hőmérséklet (max.): 50 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): 0 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V/DC · Méret, hossz: 111.7 mm · Méret, szélesség: 198 mm · További műszaki adatok: Súly: 1130 g · Valódi idő: Igen · Védelmi típus: IP65 (előlapi)/IP20 (hátlapi) · Üzemi feszültség: 24 V/DC · Üzemi feszültség (min.): 19.2 V/DC
| Felbontás | 800x480 pixel |
|---|---|
| Védelmi típus | IP65 (előlapi)/IP20 (hátlapi) |
| Gyártói szám | SIMATIC HMI KTP900 BASIC |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Max. környezeti hőmérséklet | 50 °C |
| Gyártói szám | 6AV2123-2JB03-0AX0 |
| Kivitel | függőleges |
| Certifikáció | CE jelölés, KC jóváhagyás, cULus, RCM. |
| Méret | (H x Sz) 111.7 mm x 198 mm |
| Hossz | 111.7 mm |
| Szélesség | 198 mm |
| Kijelző | Igen |
| Kivitel | TFT szélesvásznú kijelző, LED háttérvilágítás |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi feszültség (min.) | 19.2 V/DC |
| Üzemi feszültség | 19.2 - 28.8 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V/DC |
| Valódi idő | Igen |
| Termék típus | SPS szövegkijelző |
| Termékazonosító | 874536 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1359104 |
| Súly | 1.39 kg |
| Vonalkód | 4034106029234 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.