Siemens 6AV2123-2DB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DC
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens 6AV2123-2DB03-0AX0 SPS szövegkijelző 24 V/DCSIMATIC HMI KTP400 BasicBillentyűzet / érintéses működés, 4 "TFT kijelző, 65536 szín, Profinet interfész, konfigurálható a WinCC Basic V13 / Step7 Basic V13-tól, nyílt forrású szoftv...
Termékazonosító: 889631
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 242 990 Ft/db)
242 990 Ft
SIMATIC HMI KTP400 Basic
Billentyűzet / érintéses működés, 4 "TFT kijelző, 65536 szín, Profinet interfész, konfigurálható a WinCC Basic V13 / Step7 Basic V13-tól, nyílt forrású szoftvereket tartalmaz, mely ingyenes.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Felbontás: 480x272 Pixel · Időkapcsoló óra: Igen · Kijelző: Igen · Kivitel: függőleges · Környezeti hőmérséklet (max.): 50 °C · Környezeti hőmérséklet (min.): 0 °C · Max. üzemi feszültség: 28.8 V/DC · Méret, hossz: 53.9 mm · Méret, szélesség: 95 mm · További műszaki adatok: Súly 360 g · Valódi idő: Igen · Védelmi típus: IP65 (előlapi)/IP20 (hátlapi) · Üzemi feszültség: 24 V/DC · Üzemi feszültség (min.): 19.2 V/DC
| Időkapcsoló óra | Igen |
|---|---|
| Felbontás | 480x272 pixel |
| Védelmi típus | IP65 (előlapi)/IP20 (hátlapi) |
| Gyártói szám | SIMATIC HMI KTP400 BASIC |
| Környezeti hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Max. környezeti hőmérséklet | 50 °C |
| Gyártói szám | 6AV2123-2DB03-0AX0 |
| Kivitel | függőleges |
| Certifikáció | CE-jelölés, KC-jóváhagyás, cULus. |
| Méret | (H x Sz) 53.9 mm x 95 mm |
| Hossz | 53.9 mm |
| Szélesség | 95 mm |
| Kijelző | Igen |
| Kivitel | TFT szélesvásznú kijelző, LED háttérvilágítás |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi feszültség (min.) | 19.2 V/DC |
| Üzemi feszültség | 19.2 - 28.8 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 28.8 V/DC |
| Valódi idő | Igen |
| Termék típus | SPS szövegkijelző |
| Termékazonosító | 889631 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1359101 |
| Súly | 469 g |
| Vonalkód | 4034106029203 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.