Siemens SITOP UPS1100 Energiatároló
Gyártó: Siemens
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Siemens SITOP UPS1100 Energiatároló SIEMENS SITOP UPS1100 24 V / 7 AHKarbantartást nem igénylő akkumulátoros modul 7 Ah-mal (falra szerelhető) a SITOP UPS1600, 10 A és 20 A DC UPS modulokhoz. Az UPS1600 intelligens akkumulátorkezelő r...
Termékazonosító: 841762
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 87 990 Ft/db)
87 990 Ft
SIEMENS SITOP UPS1100 24 V / 7 AH
Karbantartást nem igénylő akkumulátoros modul 7 Ah-mal (falra szerelhető) a SITOP UPS1600, 10 A és 20 A DC UPS modulokhoz. Az UPS1600 intelligens akkumulátorkezelő rendszere az UPS1100-at az optimális hőmérséklet-vezérelt töltési jellemzővel töltődik be, és figyelemmel kíséri az energiatakarékos összeköttetés állapotát (működési adatok és diagnosztikai információk) csatlakoztatott akkumulátor modulok. A teljesítmény növelése érdekében akár hat akkumulátormodul is párhuzamosan csatlakoztatható.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
SITOP UPS1100 akkumulátor modulok beépített elektronikával
Intelligens akkumulátorkezelés
Technical specifications:
Bemeneti feszültség (max.): 29 V/DC · Bemeneti feszültség (min.): 21 V/DC · Csatlakozók: Csavaros csatlakozó · Kimeneti feszültség (max.): 24 V/DC · Kimeneti áram: 40 A · Méret, magasság: 186 mm · Méret, szélesség: 186 mm · Súly: 6100 g
Package contents:
telepmodul
Note:
Az ólomakkumulátorok tárolása, telepítése és működtetése során be kell tartani a vonatkozó DIN / VDE előírásokat vagy országspecifikus előírásokat (pl. VDE 0510 2. rész / EN 50272-2).
Biztosítsa az akkumulátor helyének megfelelő szellőzését.
A lehetséges gyújtóforrásoknak legalább 50 cm távolságra kell lenniük
| Méret | (Sz x Ma) 186 mm x 186 mm |
|---|---|
| Magasság | 186 mm |
| Szélesség | 186 mm |
| Gyártói szám | SITOP UPS1100 |
| Bemeneti feszültség (max.) | 29 V/DC |
| Bemeneti feszültség (min.) | 21 V/DC |
| Kimeneti feszültség (max.) | 24 V/DC |
| Csatlakozók | Csavaros csatlakozó |
| Kimeneti feszültség | 24 V/DC |
| Kimeneti áram | 40 A |
| Áram (max.) | 40 A |
| Súly | 6100 g |
| Termék típus | Energiatároló |
| Termékazonosító | 841762 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Siemens |
| Cikkszám | 1275364 |
| Súly | 6.29 kg |
| Vonalkód | 4016138938517 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.