CR1632 lítium gombelem, 3 V, 137 mA, Renata BR1632, DL1632, ECR1632, KCR1632, KL1632, KECR1632, LM1632
Gyártó: Renata
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lítium gombelem, Renata CR 1632Nagy energiasűrűségCsekély önkisülésJó hőmérséklet tűrésHosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. Felhasználási területek: zsebszámológ...
Termékazonosító: 37843
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 775 Ft/db)
775 Ft
Nagy energiasűrűség
Csekély önkisülés
Jó hőmérséklet tűrés
Hosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. Felhasználási területek: zsebszámológépek, karórák, adattárolók, fordítógépek, filmfelvevők és fényképezőgépek.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Gombelem · Elem- és akkuméret: CR 1632 · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3 V · Hasonló típusú elemek- és akkuk: BR1632,DL1632,ECR1632,KCR1632,KL1632,KECR1632,LM1632 · Hőmérséklettartomány: -40 ... +85 °C · Kapacitás (mAh, Ah): 137 mAh · Méret, magasság: 3.2 mm · Tartalom: 1 db · Átmérő: 16 mm
| Méret | CR 1632 |
|---|---|
| Technológia | Lítium |
| Feszültség | 3 V |
| Kapacitás | 137 mAh |
| Magasság | 3.2 mm |
| Átmérő | 16 mm |
| Hőmérséklettartomány | -40 ... +85 °C |
| Alternatív megnevezések | BR1632 |
| Alternatív megnevezések | DL1632 |
| Alternatív megnevezések | ECR1632 |
| Alternatív megnevezések | KCR1632 |
| Alternatív megnevezések | KL1632 |
| Alternatív megnevezések | KECR1632 |
| Alternatív megnevezések | LM1632 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x Ma) 16 mm x 3.2 mm |
| Termék típus | Gombelem |
| Termékazonosító | 37843 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Renata |
| Cikkszám | 613037 |
| Súly | 3.1 g |
| Vonalkód | 785618119626 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.