CR1225 lítium gombelem, 3 V, 48 mA, Renata BR1225, DL1225, ECR1225, KCR1225, KL1225, KECR1225, LM1225
Gyártó: Renata
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Lítium gombelem, Renata CR 1225Nagy energiasűrűségCsekély önkisülésJó hőmérséklet tűrésHosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. Felhasználási területek: zsebszámológ...
Termékazonosító: 37813
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 775 Ft/db)
775 Ft
Nagy energiasűrűség
Csekély önkisülés
Jó hőmérséklet tűrés
Hosszú élettartamú elemek csekély önkisüléssel, nagy energiasűrűséggel és jó hőmérsékletviszonyokkal. Felhasználási területek: zsebszámológépek, karórák, adattárolók, fordítógépek, filmfelvevők és fényképezőgépek.
Műszaki adatok:
Akku/elem típus: Gombelem · Elem- és akkuméret: CR 1225 · Elem-/akkutechnológia: Lítium · Feszültség: 3 V · Hasonló típusú elemek- és akkuk: BR1225,DL1225,ECR1225,KCR1225,KL1225,KECR1225,LM1225,5020LC,L30 · Hőmérséklettartomány: -40 ... +85 °C · Kapacitás (mAh, Ah): 48 mAh · Méret, magasság: 2.5 mm · Tartalom: 1 db · Átmérő: 12.5 mm
| Méret | CR 1225 |
|---|---|
| Technológia | Lítium |
| Feszültség | 3 V |
| Kapacitás | 48 mAh |
| Magasság | 2.5 mm |
| Átmérő | 12.5 mm |
| Hőmérséklettartomány | -40 ... +85 °C |
| Alternatív megnevezések | BR1225 |
| Alternatív megnevezések | DL1225 |
| Alternatív megnevezések | ECR1225 |
| Alternatív megnevezések | KCR1225 |
| Alternatív megnevezések | KL1225 |
| Alternatív megnevezések | KECR1225 |
| Alternatív megnevezések | LM1225 |
| Alternatív megnevezések | 5020LC |
| Alternatív megnevezések | L30 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x Ma) 12.5 mm x 2.5 mm |
| Termék típus | Gombelem |
| Termékazonosító | 37813 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Renata |
| Cikkszám | 612847 |
| Súly | 3.4 g |
| Vonalkód | 7611579114611 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.