Vezetőfülke tartozékok
Reely 10596 Pilótafülke zár
Gyártó: Reely
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Reely 10596 Pilótafülke zár
Termékazonosító: 15084
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Kivitel | Fém |
|---|---|
| Átmérő | 5 mm |
| Hossz | 35 mm |
| Termék típus | Pilótafülke zár |
| Termékazonosító | 15084 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Reely |
| Cikkszám | 239216 |
| Súly | 5.2 g |
| Vonalkód | 4016138019483 |
RC repülőmodell pilótái, itt megtalálhatják az összes szükséges vezetékezést és tartozékot a kényelmes és biztonságos vezetéshez! Reely vezérlőfülke zárjainkkal biztosíthatják a helyes pozíciót, míg a többi tartozékkal még komfortosabbá tehetik a repülés élményét.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.