Motor tartozékok
Szilikontömlő készlet, Neon
Gyártó: Reely
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szilikontömlő készlet, Neon
Termékazonosító: 11525
Mennyiségi egység: 1 készlet (Egységár: 1 690 Ft/készlet)
1 690 Ft
| Szín | Piros |
|---|---|
| Szín | Lila |
| Szín | Zöld |
| Szín | Sárga |
| Belső Ø | 2 mm |
| Átmérő | 4.5 mm |
| Hossz | 0.5 m |
| Tartalom | 4 db |
| Méret | (Ø x H) 4.5 mm x 0.5 m |
| Anyag | Szilikon |
| Termék típus | Szilikon tömlő készlet |
| Termékazonosító | 11525 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Reely |
| Cikkszám | 226246 |
| Súly | 35 g |
| Vonalkód | 4016138495379 |
A motor tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az RC modellekhez szükséges alkatrészek, legyen szó benzinmotorokról vagy elektromos hajtású modellekről. Reely, Rossi és Modelcraft márkájú termékeinkkel biztosíthatod a modelljeid hibátlan működését. Üzemanyag szivattyúktól az üzemanyag keverőkannákig és légszűrőkig széles választékban kínálunk alkatrészeket, hogy minden RC modellépítő megtalálja náluk a szükséges tartozékot.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.